kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Kilka rad dla mężczyzn na udany związek
2009/3/3 15:10:00

Jak często zastanawiasz się dlaczego, mimo twoich starań, jej wciąż czegoś brakuje? Nosisz zakupy, mówisz, że kochasz, a ona nie rzuca ci się w ramiona. Brak ci pomysłów na sprawienie jej przyjemności? Zastanawiasz się jak poprawić wasze relacje? Oto kilka pomysłów na to, aby twoja ukochana pomyślała „on jest najlepszy!".

1. Powoli!

Coś, czego kobiety zdecydowanie nie lubią, to pośpiech. Jeśli wasze relacje są na etapie „kawy i kina", nie namawiaj jej na wspólny wyjazd na narty. Zaproponuj raczej łyżwy lub basen. Kobiety lubią mężczyzn kreatywnych, więc zamiast kolejnego wyjścia do ulubionego baru czy na kolację, zaproś ją na lekcję salsy albo degustację „kaw z całego świata".

2. „Nie o to chodzi, by złapać króliczka"

Stara, sprawdzona zasada, która zresztą dotyczy również kobiet, to „skuteczna obojętność". One lubią być zdobywane. Bawi je kiedy dzwonimy, zapraszamy na randki, staramy się... Lubią też jednak zdobywać. Nierzadko etap starania się o mężczyznę jest dla nich ciekawszy niż sam mężczyzna. Tym większa zresztą radość końcowa...

3. Rozmowa

Miłość, przyjaźń i sztuka kompromisu to fundamenty udanego związku, nad którym dalej trzeba stale pracować. Nikt nie jest jasnowidzem, dlatego rozmawiaj z nią o wszystkim. Jeżeli czegoś pragniesz, powiedz jej o tym. Najwyżej ci odmówi...

4. Róża za 5 zł

Kup jej kwiatka bez okazji. Przekonasz się, jak bardzo zaskoczy ją ten gest. Bardzo prawdopodobne, że zapyta - co znowu zepsułeś lub czego byś od niej chciał. Wyznaj, że to w podziękowaniu za to, że jest z tobą.

5. Krótki list

Wychodząc do pracy, zostaw jej krótki list na stole. Nie musi to być dwustronny, rymowany poemat. Wystarczy, że napiszesz jak bardzo się cieszysz z waszego związku i że życzysz jej udanego dnia.

6. Kilka ciepłych słów

Wyślij jej wiadomość w środku dnia, kiedy najmniej się tego spodziewa. Z pewnością w czasie nudnego służbowego spotkania wzruszy ją kilka ciepłych słów, przypominających o tym, jak bardzo ci jej brakuje i jak nie możesz się doczekać wieczora, kiedy znów będziecie razem.

7. Coś na ząb

Przygotuj bezinteresownie pyszną kolację, kiedy wróci zmęczona z pracy. Nawet jeśli nie będzie to indyk w cieście zapiekany warzywami, lecz lekko przypalony kurczak, twoja ukochana doceni inicjatywę i może jutro przygotuje ci indyka...

8. Pamiętaj!

O rocznicach, świętach, urodzinach, imieninach i wszystkich, niewiadomo dlaczego ważnych dla niej dniach. Kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn, przywiązują uwagę do dat, które w rzeczywistości nie mają większego znaczenia. Nie starajmy się zatem zrozumieć. Lepszym rozwiązaniem będzie kalendarz, który przypomni nam o tych, ważnych dla niej dniach.()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: kobieta, kobieta i mężczyzna, mężczyzna, porady, rady, udany związek kobiety i mężczyzny


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»