kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Akademia Uwodzenia
2007/1/29 15:00:00

W jaki sposób odkryć możliwości skutecznego wywierania wpływu na płeć przeciwną i zdobyć wymarzonego mężczyznę? Czy umiesz sobie wyobrazić jak to jest, kiedy masz tak absolutnie wysokie poczucie własnej wartości i czujesz się ze sobą tak fantastycznie, że „każdy facet jest twój”? Jeśli chciałabyś się tego nauczyć, możesz skorzystać z kursów wrocławskiej Akademii Uwodzenia.

Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego niektóre kobiety wciąż otoczone są wianuszkiem mężczyzn lub zawsze pozostają w stałym związku, a inne wręcz przeciwnie? Są pewne rzeczy w sposobie myślenia i zachowania, które determinują przyciąganie mężczyzn.

Akademia zapewnia możliwość poznania innych aspektów siebie, przekaże unikalną wiedzę na temat relacji damsko-męskich, sposobu myślenia mężczyzn, a przede wszystkim zapozna ze specjalnie opracowanym pakietem technik, jak wywierać wpływ na wybranego mężczyznę - tak prezentują swoją "szkołę uwodzenia" jej założyciele.

Na kursie można zdobyć taże wiedzę na temat elementów hipnozy opartych na hipnotycznym języku Miltona Ericksona i dowiedzieć się jak łatwiej nawiązać kontakt nawet z obcą osobą oraz.

Założycielki Akademii piszą na swojej stronie: „Uwodzenie zawiera w sobie trochę magii, trochę geniuszu, trochę pikanterii oraz ekscytacji; to coś nieznanego, co jednak może być bliskie; coś, w czym w pełni możemy wyrazić naszą kobiecość.”

Najbliższy termin kursu: marzec. Więcej informacji na stronie www.akademiauwodzenia.pl


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: kontakt, partner, relacja, uwodzenie