kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Młodszy mężczyzna odmładza partnerkę
2016/5/14 0:40:00

U boku młodszego partnera kobiety odejmują sobie lat, mówią naukowcy. Uczeni obliczyli, że młodszy partner sprawia, iż panie odejmują od swej metryki średnio cztery lata, informuje FoxNews.

Dla porównania, kobiety, które spotykają się z rówieśnikami, bądź starszymi mężczyznami, nie mają tylu okazji do spędzania czasu na świeżym powietrzu i przebywaniu w towarzystwie młodszych ludzi.

Panie, które mają młodszych partnerów, czują się młodziej i są szczęśliwsze, wynika z badań przeprowadzony na zlecenie portalu randkowego ToyBoy.com. - Bez względu na fakt, czy oznacza to częstsze spotkania towarzyskie, odmienny styl ubierania się, próbowanie nowych rzeczy, które w innym przypadku nie przyszłyby kobietom do głowy, wydaje się, że powodem odejmowania sobie lat jest młodszy mężczyzna - mówi rzecznik wspomnianego portalu.

Posiadanie młodszego towarzysza życia stało się najpierw trendem popularnym w Hollywood (patrz np. 47-letnia Demi Moore i 32-letni Ashton Kutcher), następnie dotarło „pod strzechy". - Ta moda to kolejny wielki symbol równouprawnienia kobiet, rozprzestrzenia się po całym świecie - twierdzi rzecznik strony ToyBoy.com.

Badacze zapytali 1000 kobiet w wieku 18 - 65 lat, jak młodo czują się dzięki swoim mniej dojrzałym partnerom. Przeciętnie respondentki wskazywały, że uważają się za cztery lata młodsze, ale jedna na dziesięć twierdziła, że czuje się nawet dziesięć lat młodziej. Im znaczniejsza różnica wieku między partnerami, tym więcej lat panie sobie odejmowały.

Starszym mężczyznom dostało się od 27% respondentek za to, że często miewają zły humor. Zdaniem 36% pań natomiast są zbyt uporządkowani, a 20% uważa ich za nudnych. Jednocześnie jednak trzy na dziesięć pań pozostających w związkach, w których to one są starsze, obawia się, że ich partnerzy zainteresują się kimś młodszym.


Senior.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: partnerstwo, rodzina, związek


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»