kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Faceci śpią z misiami
2012/2/22 21:50:00

Nie tylko Mr Bean ma swojego ukochanego misia, z którym śpi w jednym łóżku. Możliwe, że robi ta również... Twój chłopak. Jeden na pięciu mężczyzn we śnie czule przytula się do pluszowego misia.

Aż 63 procent wszystkich 2000 respondentów, bez względu na płeć przyznała, że lepiej zasypia jeśli może się do kogoś lub czegoś przytulić. Okazuje się, że mężczyzn mających pluszowych przyjaciół jest o 5 procent więcej niż kobiet.

Osiem procent kobiet przyznało, że przed snem skrapiają poduszę wodą po goleniu swojego partnera i to pomaga im zasnąć. Mężczyźni zdecydowanie wolą w tym celu przytulić się do misia - tylko 3 procent zasypia otoczona zapachem perfum swojej ukochanej.

Trzy osoby na pięć czują się samotne zasypiając bez swojego partnera, w tym 16 procent ma wtedy problemy ze spanie, a 9 procent czuje się przerażona.

Panowie najchętniej we śnie przytulaliby się do Angeliny Jolie, a panie - do Johny'ego Deppa.

Badania przeprowadziła sieć hoteli, która zamierza w swoich pokojach umieścić specjalne poduszki do przytulania podczas snu. Wyglądają one jak ludzkie ramiona i tułów i cieszą się już dużą popularnością w Japonii.


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: miś, sen, spanie przytulanie